<پیاز ایران
خانه / پیاز / خرید پیاز برای صادرات به قطر

خرید پیاز برای صادرات به قطر

چه نوع پیازی به قطرصادر میشود؟ پیاز مناسب بازار قطر را از کجا باید تهیه کرد؟ کشور قطر از جمله کشور هایی که پیاز کشور ما به ان صادر میشود. کشور قطر با توجه به وسعت کم ان و مناسب نبودن خاک ان برای کشت این محصول در همه ی فصول سال از پیاز کشور های همسایه خود خریداری می کند یکی از این کشور ها کشور خودمان ایران است که هرساله هزاران تن پیاز مرغوب و درجه یک در انواع مختلف را به این کشور ارسال می کند.

خرید پیاز برای صادرات به قطر

خرید پیاز برای صادرات

به دلیل تنوع پیاز و همچنین موجود بودن سایز های مختلف برای این محصول پیاز یکی از محصولاتی است که برای خرید ان برای صادرات باید دقت کنید و از مجموعه هایی که فعالیت ان ها صادرات پیاز است خریداری کنید، چراکه ممکن است متناسب با کشور هدف پیاز را نتوانید تهیه نمایید.

پیاز برای صادرات به قطر

پیاز مناسب برای قطر

کشور قطر از جمله کشور های با ثروت فراوان است که بهترین محصولات را برای وارد کردن به کشورشان خریداری میکنند برای همین مسئله اعلام میکنم که از مجموعه هایی که فعالیت اصلی ان ها پیاز است خریداری کنید چراکه پیازی که به عراق صادر میشود با پیازی که به قطر صادر میشود بسیار متفاوت است هم از نظر سایز و هم از لحاظ بسته بندی و ارسال محصول.

خرید پیاز برای قطر

صادرات پیاز به کشور های حاشیه خلیج فارس

صادرات پیاز به کشور های مختلف حاشیه خلیج فارس از جمله: قطر، امارات، کویت و عراق در این مجموعه انجام میشود. انواع پیاز در رنگ ها سایز ها و همچنین بسته بندی های مختلف و طبق سفارش شما اماده و بسته بندی میشود و این امکان برای شما وجود دارد تا طبق سلیقه و سفارش خودتان خرید کنید و سفارش دهید.

خرید پیاز برای قطر

فروش پیاز سفید صادراتی

پیاز سفید یکی از محبوب ترین پیاز هایی است که برای صادرات کشور های عربی سفارش میدهند و میتوان با قیمت مناسب ان را خریداری و وارد کرد. پیاز سفید یک برتری دیگر نیز دارد و خریداران میتوانند در هر فصل از سال ان را خریداری کنند.

خرید پیاز برای صادرات به قطر

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجموعه کشاورزی سودا سه پیاز
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120954655
آدرس کانال: tejaratpiaz@
شماره ثابت شرکت: 02537767709
پست الکترونیکی:info@sowdasepiaz.com

مطلب پیشنهادی

فروش تور پیاز در تهران

فروش تور پیاز در تهران با بهترین کیفیت

امروزه فروش تور پیاز در تهران با بهترین کیفیت رونق بیشتری را پیدا کرده است …

دیدگاهتان را بنویسید