مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید پیازقرمز سورت شده صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید پیاز قرمزپیاز قرمز مناسب صادراتسورت پیاز قرمز برای صادرات

پیاز قرمز سورت شده صادراتی را از کجا باید تهیه کرد؟ به چه دلیل این پیاز را سورت می کنند؟ پیاز قرمز یکی از انواع پیاز مناسب برای صادرات است و تقاضا برای ان زیاد است و دلیل دیگر سورت کردن ان کشور های هدفی مانند روسیه و قطر هستند که محصول با کیفیت و مناسب را می پسندند به همین خاطر باید پیاز سورت شده و به اصطلاح شسته , رفته تحویل ان ها داد.

خرید پیاز قرمز

خرید پیاز قرمز برای کشور های حاشیه خلیج فارس از واجبات است و این محصول باید خریداری شود. پیاز قرمز در فصل های مختلف موجود است ولی بهترین نمونه ان برای فصل های پاییز و زمستان است. پیاز قرمز شیرین است و برای خام خوری و تزئینات بهترین گزینه است.

خرید پیاز قرمز

پیاز قرمز مناسب صادرات

پیاز قرمزی مناسب صادرات چگونه است؟ ایا تفاوتی بین پیاز صادراتی و پیاز داخلی است؟ پیاز قرمز صادراتی از لحاظ نوع بذر، شکل ظاهری و کیفیت بسیار متفاوت است و برای صادرات ان را سایز بندی میکنند و در توری های مناسب قرار میدهند. پیاز مناسب بازار داخل این دردسر ها و مراحل را ندارد و پیاز در زمین برداشت بدون سورت در توری ها قرار میگیرند و همه نمونه سایزری موجود است و این مسئله را شاید بارها و بارها در مغازه ها دیده اید.

خرید پیازقرمز سورت شده

سورت پیاز قرمز برای صادرات

سورت پیاز قرمز برای صادرات باید با دقت مناسبی انجام شود چراکه پیاز قرمز عمدتا برای کشور هایی مانند ترکیه، قطر، کویت و عمان میرود و این کشور ها به پیاز کیفیت مناسب احتیاج دارند و باید در بسته بندی ان نیز دقت لازم را بکنید.

خرید پیاز قرمز

ابوالفضل کریمی

من در حوزه پیاز مشغول به کار هستم

مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید