مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید و فروش پیاز به صورت عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

پیاز عمده در چه تناژی عرضه میشود؟خرید پیاز عمدهبهترین نمونه پیاز برای نگهداریمجموعه سورت پیاز

پیاز یکی از محصولات پر مصرف در همه ی کشور های اسیایی و اروپاییست و به همین خاطر کشت این محصول در همه ی کشور های مستعد ان انجام می شود و علاوه بر مصرف داخلی کشور یک منبع درامد و یک گزینه خوب برای صادرات ان به دیگر کشور ها محسوب می شود. کشور ما نیز از این بازار استفاده کرده و با کشت وسیع و خرید و فروش ان باعث درامد زایی خوبی برای کشورمان شده است. برای خرید و فروش پیاز به صورت عمده می توانید با ما ارتباط بگیرید.

پیاز عمده در چه تناژی عرضه میشود؟

پیاز در این مجموعه به صورت عمده در طول سال عرضه میشود. منظور از پیاز عمده به طور معمول از ۵ تن الی ۲۰۰۰ تن است که میتوانید هر نمونه پیازی که مد نظر دارید را خریداری نمایید. پیاز ها در رنگ های مختلف و متناسب با نوع سفارش و بسته بندی شما قابل عرضه میباشند.

خرید و فروش پیاز

خرید پیاز عمده

خرید پیاز عمده میتواند برای مصارف مختلفی باشد به طور مثال کارگاه های فراوری پیاز، میادین تره بار، نگهداری پیاز و صادرات پیاز که بسیار حائز اهمیت است. برای تهیه پیاز عمده باید نوع مصرف خود را اعلام کنید تا ما بتوانیم بهترین گزینه را به شما معرفی نماییم.

خرید و فروش پیاز

بهترین نمونه پیاز برای نگهداری

بهترین نمونه پیاز برای نگهداری کدام است؟در چه فصل هایی میتوان نگهداری نمود؟ بهترین نمونه پیازی که میتوان ان را تا ماه ها انبار کرد نمونه های زرد و قرمز است که تا ۶ الی ۷ ماه نیز قابل نگهداری هستند. نمونه پیاز برای نگهداری را میتوانید از اواخر شهریور ماه از این مجموعه تهیه نمایید. بهترین فصل برای نگهداری نیز فصول پاییز و زمستان است.

خرید و فروش پیاز

مجموعه سورت پیاز

سورت پیاز چیست؟ چرا پیاز باید سورت شود؟ سورت پیاز یعنی تفکیک پیاز از نظر، سایز، شکل ظاهری و کیفیت پیاز است. برای اینکه بتوانید پیاز خود را صادرات کنید و یا در فروشگاه ها عرضه کنید باید پیاز از لحاظ کیفیت و سایز سورت شود به همین خاطر هر سفارشی داشته باشید در این مجموعه برای شما با بهترین امکان انجام میگیرد.

خرید و فروش پیاز

ابوالفضل کریمی

من در حوزه پیاز مشغول به کار هستم

مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید