مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید مستقیم انواع پیاز گلپایگان

خرید مستقیم و بدون واسطه یکی از بهترین شیوه های خرید است که در کنترل مناسب قیمت محصولات بسیار موثر است. شهرستان گلپایگان همه ساله اقدام به تولید انواع پیاز ممتاز می نماید.
کنترل قیمت محصولات کشاورزی همواره مورد دغدغه فعالین در عرصه کشاورزی می باشد. دولت و به خصوص سازمان جهاد کشاورزی برای تنظیم قیمتی بازار روش های بسیار زیادی انجام می دهند. بر اساس تحقیقات گسترده یکی از بهترین روش های تنظیم قیمت محصولات غذایی حذف واسطه ها و دلالان می باشد. این افراد سود جو در افزایش بیش از حد متعارف قیمت اثر گذار هستند. یکی از بهترین روش های خرید شیوه خرید مستقیم از کشاورز می باشد. این روش باعث کنترل بسیار زیاد در قیمت محصول شده است. در این روش راه های ارتباطی با تولید کننده اصلی انواع محصولات کشاورزی به ویژه پیاز در اختیار خریدارن و مصرف کنندگان نهایی قرار می گیرد. سایت های معتبر داخلی به خصوص سایت تره بار ایران در این زمینه فعالیت های بسیار خوبی انجام داده اند. با این روش مصرف کننده نهایی نیازی به پرداخت هزینه های اضافی ندارد و خود تولید کننده نیز به راحتی می تواند محصول خود را با قیمت مناسب تر به فروش برساند.

یکی از شهر های استان اصفهان که سالیانه آمار تولید انواع پیاز ممتاز بالایی دارد شهرستان گلپایگان نی باشد. این شهرستان تولید پیاز قرمز و سفید را نسبت به سایر ارقام بیشتر انجام می دهد. علت این مورد مربوط به سازگاری بیشتر این ارقام به اقلیم این شهر می باشد. پیاز درجه یک تولید شده در گلپایگان به لحاظ عاری بودن از آفات و بیماری های در حد بسیار قابل قبولی قرار دارد. علت این مورد را کارشناسان به رعایت حریم کشت پیاز با سایر محصولاتی است که ممکن است آفات و بیماری های مشترکی داشته باشند.

ابوالفضل کریمی

من در حوزه پیاز مشغول به کار هستم

مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید