مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید توری پیازی به صورت عمده | لیست قیمت توری پیازی

آنچه در این مقاله می خوانید...

توری پیازی برای بسته بندیانواع کیسه پیاز مناسب فروشکاربرد توری ها در محصولات کشاورزیفروش توری پیازی مناسبقیمت توری پیازیفروش اینترنتی انواع توری پیازی
خرید توری پیازی

خرید توری پیازی در رنگ ها، سایز ها و ظرفیت های متفاوت در این مجموعه به بازار عرضه میگردد. توری پیاز در روز های برداشت و همچنین مواقعی که صادرات ان انجام میشود رواج دارد و این مجموعه مناسب ترین توری ها و قیمت ها را اراِه میدهد.

خرید توری پیازی به صورت عمده | لیست قیمت توری پیازی

توری پیازی برای بسته بندی

همه محصولات برای ورود به بازار نیازمند این هستند که ان ها را بسته بندی نمود که هم حمل و نقل ان با سهولت انجام گیرد و هم محافظ محصول باشد تا به دست مصرف کننده برسد. توجه داشته باشید که بسته بندی برای صادرات بسیار نکته مهمی است و با بسته بندی محصول در بازار داخل متفاوت است.

خرید توری پیازی

انواع کیسه پیاز مناسب فروش

پیاز از جمله محصولاتی است که به دلیل مصرف زیاد ان احتیاج به بسته بندی است برای مصرف داخل و صادرات. عمدتا برای عرضه پیاز به بازار داخل از توری های پلاستیکی و معمولی قرمز و سفید رنگ استفاده میشود که قیمت ان ها نیز تاثیر زیادی در قیمت محصول نمیگزارند و دوام ان ها نیز بالا است و محصول را به صورت کامل میتوان در این بسته بندی ها دید.

خرید توری پیازی

کاربرد توری ها در محصولات کشاورزی

توری ها معمولا برای چندین محصول در ظرفیت و سایز های مختلف مورد استفاده قرار میگیرند که در ادامه به تعدادی از ان ها میپردازیم:

 • توری پلاستیکی مناسب پیاز
 • توری های مناسب سیب زمینی
 • بسته بندی انواع مرکبات
 • توری های مناسب کلم و گل کلم
 • توری های مناسب انار و سیر
 • و …

توری ها برای استفاده باید این امکان را ایجاد کنند که تهویه هوا و همچنین رد و بدل شدن هوا را ایجاد کنند که اکثر نمونه ها این شرایط را دارند.

خرید توری پیازی

فروش توری پیازی مناسب

فروش توری پیازی باید متناسب با مکان عرضه و همچنین میزان بارگیری و مصرف ان متفاوت باشد که این توری ها برای اینکه مورد استفاده قرار گیرند باید این موارد را دارا باشند:

 1. تحمل وزن محتوای داخل توری
 2. تهویه مناسب توری ها
 3. قیمت مناسب توری ها
 4. رنگبندی توری ها برای زیبایی ظاهری
 5. سهولت در انتقال
 6. سهولت برای انبارداری

خرید توری پیازی

قیمت توری پیازی

قیمت توری پیازی در بیشتر ماه ها یکسان است ولی در مواقعی که مواد اولیه ان دچار مشکل میشود و با کمبود موارد اولیه مواجه میشویم قیمت ان کمی متفاوت میشود به همین خاطر برای گرفتن قیمت های بروز میتوانید از طریق موارد ذکر شده در این صفحه جویا شوید.

خرید توری پیازی

فروش اینترنتی انواع توری پیازی

با توجه به پر مشغله بودن کشاورزان این مجموعه این امکان را برای مشتریان ایجاد کرده تا بتوانند هر توری که نیاز دارند با مناسب ترین قیمت و به صورت انلاین و فوری در دسترس ان ها قرار گیرد. جهت خرید اینترنتی توری های پیازی کافیست که با ما در ارتباط باشید و سفارش خود را ثبت نمایید.

خرید توری پیازی

ابوالفضل کریمی

من در حوزه پیاز مشغول به کار هستم

مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید