مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید پیاز زرد ارگانیک در درگز

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید پیاز مرغوب ارگانیکپیاز زرد ارگانیک درگز
پیاز زرد

در کشاورزی پیشرفته امروزه تولید انواع پیاز ارگانیک مورد توجه ویژه مصرف کننده قرار دارد. کشاورزان درگز با علم بالا توانسته اند انواع پیاز زرد را به روش ارگانیک تولید نمایند.

تولید پیاز مرغوب ارگانیک

با توجه به پیشرفت قابل توجه علوم مختلف کشاورزی امروزه امکان تولید انواع محصولات کشاورزی مورد نیاز مردم به روش خاص فراهم شده است. همچنین افزایش دانش مصرف کنندگان نیز در تعیین نوع کشت محصولات کشاورزی بسیار اثرگذار بوده است. یکی از این روش های خاص تولید مربوط به تولید ارگانیک محصول می باشد. محصول پیاز با کیفیت به دلیل اینکه بیشتر به صورت مستقیم در سبد غذایی خانوار ایرانی قرار می گیرد توجه به حفظ سلامت آن بسیار مهم است. در تولید پیاز ارگانیک سعی بر استفاده از کود ها و سموم بیولوژیک مجاز به جای استفاده از موارد مشابه شیمیایی می شود. با توجه به حساسیت بسیار بالای این محصول به انواع آفات و بیماری ها شیوه و میزان مصرف این نهاده های مجاز بایستی بر اساس نظرات کارشناسی اعمال بشود. بسیاری از حشارات پارازیت می توانند به صورت طبیعی با آفات مضر و خسارت زای پیاز به شکل بسیار خوبی مبارزه نمایند.

پیاز زرد ارگانیک درگز

یکی از شهر هایی که در زمینه تولید پیاز درجه یک ارگانیک فعالیت های بسیار خوبی انجام داده است شهر درگز می باشد. کشاورزی این شهرستان با علم بسیار خوب توانسته اند انواع پیاز زرد را به راحتی به روش ارگانیک تولید نمایند. این شیوه تولید برای بسیاری از مصرف کنندگان داخلی و حتی خارجی بسیار با اهمیت شده است. کیفیت واقعی و طعم اصلی این پیاز به دلیل عدم استفاده از سموم شیمیایی بر محبوبیت آن به شدت افزوده است. کشاورزان به خوبی می توانند با مدیریت درست بسیاری از هزینه های این نوع تولید را به خوبی کاهش دهند.>

ابوالفضل کریمی

من در حوزه پیاز مشغول به کار هستم

مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید