<پیاز ایران
خانه / پیاز / تولیدکننده توری پیاز اصفهان | توری با بهترین قیمت

تولیدکننده توری پیاز اصفهان | توری با بهترین قیمت

تولید کننده توری پیاز اصفهان با بهترین نمونه ها و قیمت ها این امادگی را دارد که برای پیاز های برداشتی شما و صادرات ان توری مورد نیاز شما را اماده نماید و برای هرچه بهتر شدن بسته بندی ها تحوبل شما نماید. بسته بندی ها برای محصولات مختلف متفاوت است و برای پیاز بیشتر از نمونه های مختلف توری اسفاده میشود.

توری پیاز اصفهان

توری پیاز اصفهان

به دلیل اینکه اصفهان از جمله شهر های ایران است که فعالیت گسترده در تولید پیاز دارند به همین دلیل نمونه ای از توری پیاز است که بسیار طرح ساده ای دارد و پیاز به صورت کامل در ان مشخص است که به توری پیاز اصفهان شناخته شده است.

توری پیاز اصفهان

انواع بسته بندی پیاز

بسته بندی پیاز برای استفاده های مختلف و همچنین نوع عرضه نتفاوت است که میتوان به مواردی از ان اشاره نمود:

  • توری های ساده پیازی
  • توری های راشل
  • توری های صادراتی ترکیه ای
  • کارتن
  • سبد های ۸ کیلوگرمی

برای حمل و نقل محصولات و همچنین رساندن محصول به دست مشتری ها لازم است در این عصر و زمان بسته بندی های مناسب انجام گیرد چراکه بسته بندی محصولات یکی از موارد مهم برای عرضه محصول شده است.

 

توری پیاز اصفهان

 

فروش توری پیازی

بسته بندی ها معمولا هزینه های اضافی روی قیمت محصولات هستند و ممکن است در بعضی از موارد هزینه های بسته بندی و قیمت محصول در یک حالت باشند برای همین محصولات مختلف متفاوت هستند. پیاز از جمله مواردی است که قیمت اضافه شده بسته بندی به محصولات بسیار ناپیز است به همین خاطر در بعضی از مواقع کشاورز ها موقع برداشت تا فروش دو مرتبه بسته بندی خود را عوض میکنند.

توری پیاز اصفهان

بسته بندی میوه و سبزیجات

 

بسته بندی میوه و سبزیجات با هم بسیار متفاوت هستند و توجه داشته باشید که بسته بندی ها باید توان کافی برای مقاوت در برابر تحمل وزن، دما، رطوبت و … را داشته باشند. بسته بندی میوه ها اکثرا در سبد و کارتن قرار داده میشوند که در سال های اخیر تنوع این بسته بندی ها بسیار زیاد شده است. توجه داشته باشید که برای صادرات هر چه قدر که بسته بندی محصول مناسب تر و شکیل تر باشد در جلب توجه کشور خریدار بسیار تاثیر گذار تر است.

 

توری پیاز اصفهان

قیمت کیسه توری پیاز

 

کیسه های توری پیاز از مواد پلاستیکی تولید میشوند که همین امر باعث مقاومت ان ها میشود و قیمت این توری ها نیز به دلیل پلاستیکی بودن بسیار ناسب تر از انواع دیگر است. محصولاتی مانند سیب زمینی، کلم و مرکبات را نیز میتوان در این نمونه از توری ها قرار داد.

توری پیاز اصفهان

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجموعه کشاورزی سودا سه پیاز
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120954655
آدرس کانال: tejaratpiaz@
شماره ثابت شرکت: 02537767709
پست الکترونیکی:info@sowdasepiaz.com

مطلب پیشنهادی

خرید پیاز

خرید پیاز درجه یک برای بازار داخلی

خرید پیاز درجه یک برای بازار داخلی را از کجا تامین کنیم؟ پیاز مصرفی خود …

دیدگاهتان را بنویسید