<پیاز ایران
خانه / پیاز / تهیه پیاز کارخانه ها

تهیه پیاز کارخانه ها

پیاز کله و درشت برای کارخانه نیاز دارید؟ پیاز مناسب برای کارخانه ها چه پیازی است؟ کارخانه هایی که مصرف پیاز ان ها بالااست و هر هفته یا هر ماه مصرف دارند می توانند با ما ارتباط بگیرند و این محصول را با قیمت مناسب از ما در هر فصل از سال تهیه کنند. پیاز درشت و کله مناسب است برای کارخانه هایی که مصرف پیاز دارند.

خرید پیاز مناسب کارخانه

بهترین پیاز برای کارخانه ها

کارخانه های زیادی در کشور وجود دارند که برای تهیه فراورده های خود به پیاز نیاز دارند و باید در هر ماه خرید خود را انجام دهند. این مجموعه با تولید و تامین پیاز در طول سال این امکان را برای شما فراهم کرده تا بتوانید در طول سال بدون دغدغه سفارش خودتان را ثبت کنید و خرید کنید. پیاز درشت معمولا برای مصرف کارخانه ها بسیار مناسب تر و مفید تر است.

خرید پیاز مناسب کارخانه

بهترین پیاز برای سرخ کردن

سرخ کردن پیاز برای خانم های خانه دار که اشپزی میکنند بسیار کار وقت گیری است و به همین خاطر کارگاه هایی پدید امدند که این کار را انجام میدهند و در بسته بندی های مختلف در فروشگاه ها عرضه میکنند. بهترین پیاز برای سرخ کردن پیاز زرد است که سایز ان نیز بهتر است که درشت باشد.

خرید پیاز مناسب کارخانه

خرید پیاز کله

در فروش محصولات پیازی یک اصطلاح است به نام پیاز کله که بیشتر کارخانه ها و کارگاه های پیاز سرخ کنی و خشک کنی مطرح میکنند و منظور پیازی است که بسیار درشت باشد و به عبارتی هر ۴ عدد یک کیلوگرم شود. این پیاز ا به چند دلیل برای کارخانه ها بهتر هستند:

  • قیمت مناسب تر
  • صرفه جویی در زمان
  • طعم مناسب تری دارد
  • دور ریز کمتری دارد نسبت به نمونه های دیگر
  • و …

خرید پیاز مناسب کارخانه

خرید پیاز مناسب کارخانه به صورت مداوم

کارخانه های سراسر کشور برای خرید پیاز خود در نمونه های زرد و سفید در طول سال میتوانند با مجموعه ما در ارتباط باشند و پیاز را به صورت مستقیم و با کمترین صرف زمان سفارش دهند. پیاز زرد درشت و کله در نمونه های زرد و سفید در طول سال در این مجموعه کشت و عرضه میشود.

خرید پیاز مناسب کارخانه

تامین پیاز کارخانه ها

تامین پیاز کارخانه ها در طول سال برای مسئولان خرید یک کارخانه شاید کار دشواری باشد به همین دلیل این مجموعه این امکان را برای شما فراهم کرده است. پیاز های درشت سورا شده و یک دست را میتوانید خریداری کنید و برای پوست گیری و استفاده در دستگاه های خرد کن و ابگیری کار شما راحت تر و اسان تر گردد.

خرید پیاز مناسب کارخانه

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجموعه کشاورزی سودا سه پیاز
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120954655
آدرس کانال: tejaratpiaz@
شماره ثابت شرکت: 02537767709
پست الکترونیکی:info@sowdasepiaz.com

مطلب پیشنهادی

خرید پیاز

خرید پیاز درجه یک برای بازار داخلی

خرید پیاز درجه یک برای بازار داخلی را از کجا تامین کنیم؟ پیاز مصرفی خود …

دیدگاهتان را بنویسید