مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تاجر پیاز | خرید و فروش پیاز با قیمت مناسب برای صادرات

آنچه در این مقاله می خوانید...

چگونه می توان پیاز را رشد داد و مراقبت کرد؟آیا بهتر است پیاز را از دانه رشد دهید؟از کجا می توان بذر پیاز و گیاهان را به صورت فله پیدا کرد؟چقدر عمق باید گیاهان پیاز را کاشت کنم؟تاجر پیازآیا می توانید پیاز را از پیاز رشد دهید؟بهترین انواع پیاز برای کشتعمده فروشان و توزیع کنندگان گیاهان پیازیچگونه تولید پیاز را شروع کنیم؟چه موقع باید پیاز را کاشت؟سایز گیاه پیاز چقدر است؟
خرید و فروش پیاز عمده

گل گیاه پیاز یکی از قدیمی ترین محصولات زراعی است که هزاران سال به عنوان ماده غذایی معطر کننده و دارویی استفاده می شود. آنها معمولاً پیاز خرد شده و در انواع غذاهای دلچسب و گرم مورد استفاده قرار می گیرند و ممکن است به عنوان ماده اصلی در غذاهایی مانند سوپ پیاز فرانسوی یا نخود پیاز استفاده شود. موارد مصرف پیاز عبارتند از: پخت ، جوش ، ملایم پخت ، کباب ، سرخ ، سرخ کردن در روغن ، کباب ، یا در سالاد خام بریزید. پیاز به دلیل لایه بندی طبیعی آنها بعد از پخت و پز مناسب برای پر کردن مواد مختلف داخل است. پیاز ترشی به عنوان خوراکی خورده می شود.

تاجر پیاز

چگونه می توان پیاز را رشد داد و مراقبت کرد؟

از جمله نکات مربوط به رشد پیاز ، تکثیر پیاز و پیاز برداشت (مانند برداشت پیاز قرمز) عبارتند از:

بهتر است قبل از کاشت پیاز آلی ، زمان کافی را برای تهیه خاک مناسب صرف کنید. پیازها ریشه های کم عمق دارند ، به خاک حاصلخیز و آب زیادی احتیاج دارند. ابتدا خاک را آماده کنید و مطمئن شوید که آب کافی دارید.

خاک را تا عمق ۶ اینچ نرم کنید. برای افزایش باروری خاک و احتباس آب روی کمپوست سخت کار کنید. خاک را شل کرده و هرگونه توده را از بین ببرید. از آنجا که ریشه پیاز کوتاه است ، نمی تواند با علفهای هرز بر روی آب و مواد مغذی رقابت کند. سعی کنید علفهای هرز را از ابتدا پاک کنید و یک برنامه منظم آبیاری نیز ضروری است.

پیاز سبک ، خاک شنی ، خاک گلدان ، زهکشی مناسب و نور کامل را ترجیح می دهد. همچنین در خاکهای دیگری مانند خاک رس نیز رشد می کند. پیازهای سبز نیز در یک مکان نیمه سایه سرو می شوند.

فاصله به نوع پیاز بستگی دارد. معمولاً ۳ تا ۴ اینچ برای پیازهای سبز ارگانیک و نازک شدن حداقل ۵ تا ۶ اینچ عرض برای به دست آوردن پیازهای بزرگ. فاصله مناسب بین بوته ها روی اندازه پیاز تأثیر می گذارد. یک هفته پس از پژمرده شدن برگها ، می توان محصول برداشت کرد.

تاجر پیاز

آیا بهتر است پیاز را از دانه رشد دهید؟

کاشت پیاز با دانه برای کشاورزان بسیار مناسب است. در کاشت یک نوع پیاز ، بذر پیاز ممکن است اولین دانه ای باشد که در اوایل بهار در باغ می بینید ، و همچنین آخرین محصول برداشت شده شما در اواخر پاییز است. پیاز محصول یک فصل خنک است که در دسته ها ، دانه ها یا پیوندها کاشته می شود. بذر پیازهای ارگانیک نسبت به دسته ارگانیک یا پیوند آسان تر است. گیاه پیاز جوان در هوای سرد تا زمانی که زمین یخ زده نشود در خاک می ماند. بذر را مستقیماً در باغ بکارید و یا زود آن را در خانه انجام دهید.

در اواخر زمستان یا اوایل بهار ، بذرها را در یک سینی کاشته و سپس به باغ منتقل کنید. این کار زمان بیشتری می برد و اقتصادی ترین راه برای تولید پیاز در باغ حیاط خلوت است.

چگونه پیاز را از دانه رشد کنیم؟ کاشت بذر پیاز در مزارع مختلف متفاوت است.

کاشت بذر اولیه: این روش در مناطقی که از علف کش استفاده می شود ، استفاده می شود. رشد علفهای هرز در زمستان به این معنی است که کاشت مکانیزه مکانیزه نمی شود. تقریباً ۲ تا ۵ کیلوگرم بذر در هکتار مورد نیاز است.
کاشت بذر در مهد کودک و پیوند نهال به سرزمین اصلی: پیوند همزمان با مرحله دوم رشد ریشه انجام می شود.
کاشت در مقیاس بزرگ: بذر پیاز را می توان در گلخانه ها یا به طور مستقیم در قسمت اصلی کشت کرد. کاشت بذر در بهمن ماه در خزانه داری انجام می شود و در اواخر ماه مارس به زمین اصلی منتقل می شود.

تاجر پیاز

از کجا می توان بذر پیاز و گیاهان را به صورت فله پیدا کرد؟

برای خرید بذر و گیاهان فله به صورت عمده می توانید به مراکز زیر مراجعه کنید:
 • مراکز تولید
 • فروشندگان
 • فروشگاه های آنلاین
 • عمده فروشی
با وجود در دسترس بودن چنین محصولاتی ، پیازهای فله را می توان از مراکز مختلف برای همه خریداران خریداری کرد. همچنین شایان ذکر است که خرید پیاز فله و مرغوب می تواند به روش های مختلفی انجام شود ، مانند مراجعه به سایت های فروش معتبر با کمترین هزینه و از طرف دیگر ، زمان زیادی نمی برد.
تاجر پیاز

چقدر عمق باید گیاهان پیاز را کاشت کنم؟

عمق کاشت:

عمق کاشت پیازهایی که برای پیازهای سبز کاشته می شوند حدود ۳ تا ۲ سانتی متر است. اینکه آنها باید در کنار هم کاشته شوند تا بتوانند با یکدیگر تعامل داشته باشند. فاصله بین خطوط کاشت آنها حدود ۳۰ سانتی متر است و وقتی گیاه به طول ۱۰ سانتی متر رسید ، در پای گیاه ریخته می شود تا جزئی از پیاز سفید شود.

عمق کاشت پیازها برای تولید پیاز حدود ۱٫۵ سانتی متر و فاصله بین دو گیاه ۷۰ تا ۷ سانتی متر و فاصله خطوط کاشت ۳۰-۴۰ سانتی متر است. زیرا هدف ما تولید پیاز خشک است. در اطراف گیاه خاکی وجود ندارد. زیرا خاصیت ذخیره سازی پیاز کاهش می یابد.

تاجر پیاز

آیا می توانید پیاز را از پیاز رشد دهید؟

بسیاری از افراد همیشه این سؤال را می پرسند ، آیا می توانید پیاز را از پیاز پرورش دهید؟ پاسخ بله است. مجموعه پیاز انواع پیاز است که در یک فصل تولید می شود و قبل از رسیدن به بلوغ برداشت می شود و در فصل بعد برای تولید پیاز بزرگتر کاشته می شود. باغداران مجموعه پیاز را ترجیح می دهند ، زیرا پیاز در شرایط نامساعد آب و هوا نسبت به بذر پیاز کمی مقاومت بیشتری دارد.

تاجر پیاز

بهترین انواع پیاز برای کشت

یکی از بهترین انواع پیاز برای کشت پیاز قرمز است. از جمله ویژگی های پیاز قرمز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پیاز قرمز دارای پوستی قرمز و داخلی مایل به قرمز است.
 • این نوع پیاز در معالجه اسهال و سایر بیماری ها نیز مفید است.
 • این نوع پیاز از وضوح بالایی برخوردار است و به دلیل تیز بودن آن خام و خوشمزه است.
 • از آنجا که این پیاز با پخت گوگرد در رستوران های فانتزی پخته می شود ، هرگز پخته نمی شود.
 • این پیاز از طعم ملایمی برخوردار است و بهترین آن در سالادهای خام یا تزیینات اصلی استفاده می شود.
 • علاوه بر این ، این پیاز مناسب و عالی برای پیاز ترشی است.

تاجر پیاز

عمده فروشان و توزیع کنندگان گیاهان پیازی

عمده فروشان و توزیع کنندگان گیاهان پیاز محصولات خود را با قیمت مناسب در سراسر بازار بین المللی به فروش می رسانند. نکته قابل توجه این است که عمده خرید پیاز که امروزه توسط خریداران عمده انجام می شود توسط مراکز متعددی مانند مجموعه سودا سه پیاز انجام می شود. شایان ذکر است که مزایای خرید عمده فروشندگان را که هر خریدار ارائه می دهد ، ذکر کرد:

 • خرید انواع میوه بیشتری مانند پیاز از فروشندگان این محصولات ، انواع بیشتری از خریداران را در بر می گیرد.
 • در این مرکز قیمت ارزان تر تعیین می شود.
 • حمل و نقل را آسان تر می کند.

تاجر پیاز

چگونه تولید پیاز را شروع کنیم؟

برای شروع تولید پیاز باید همه چیز را در مورد نوع پیاز و خصوصیات رشد آن بدانید تا بتوانید محصولی با کیفیت تولید کنید. از جمله ملزومات تولید پیاز عبارتند از:

 • نوع اراضی کشاورزی
 • نوع کود
 • آبیاری زمین
 • درجه گرما و سرما
 • نور کافی است
 • زمان برداشت

تاجر پیاز

چه موقع باید پیاز را کاشت؟

پیاز به دلیل کاربردهای بسیار زیاد ، سبزیجات محبوب برای باغداران خانگی است. به راحتی رشد کرده و فضای کمی نیاز دارد. فصل رشد کوتاه است به معنای برداشت در بهار و سپس خشک و برای استفاده در زمستان ذخیره می شود.

اگر پیاز در زمان مناسب کاشته نشود ، به راحتی رشد نمی کنند. پیاز در هوای سرد هلاک می شود. اگر بذرهای خود را کاشت می کنید ، حداقل ۶ هفته قبل از کاشت در فضای بیرون از منزل آنها را در خانه بکارید. حتما پیاز را ۶ هفته قبل از آخرین میانگین سرمازدگی روزانه بکارید ، سپس یک تاریخ تعیین کنید.

تاجر پیاز

سایز گیاه پیاز چقدر است؟

اندازه گیاه پیاز با توجه به عوامل مختلف متفاوت است. از مهمترین عوامل تعیین کننده اندازه پیاز عبارتند از:

 1. نوع پیاز
 2. محل کشت
 3. فاصله بین پیازهای کاشته شده

به طور معمول ، برای کاشت پیاز ، گیاهان را ۴ تا ۵ اینچ از هم جدا کنید تا پیازهای بزرگ تولید شود ، و فاصله نزدیک اندازه پیاز را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. نوع پیاز نیز روی اندازه آنها تأثیر می گذارد. به عنوان مثال ، پیازهای زرد از پیاز قرمز بزرگتر است.

تاجر پیاز

ابوالفضل کریمی

من در حوزه پیاز مشغول به کار هستم

مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

0 پاسخ به “تاجر پیاز | خرید و فروش پیاز با قیمت مناسب برای صادرات”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید