مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

برترین های تولید پیاز صادارتی ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

موفق ترین تولید کنندگان پیاز ایرانکیفیت بالای پیاز ایران
پیاز صادارتی

موفق ترین و برترین های تولید انواع پیاز صادراتی در کشور ایران توسط سازمان های دولتی معرفی شده اند. پیاز ایران به دلیل کیفیت خوب در رتبه های بالای جهانی قرار دارد.

موفق ترین تولید کنندگان پیاز ایران

در تولید پیاز دو مورد عملکرد بالا و کیفیت خوب دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد. در ایران بسیاری از قطب های کشاورزی ایران به خوبی هر ساله توانسته اند این دو مسئله را با موفقیت به انجام برسانند. شهر های مهمی در غرب و شرق کشور توسط سازمان های دولتی به خصوص سازمان جهاد کشاورزی به عنوان برترین های تولید پیاز معرفی و تقدیر شده اند. از شرق ایران می توان به شهر های درگز، قوچان، چناران و مشهد به عنوان خیره های تولید پیاز نام برد. همچنین در غرب ایران شهر های اردبیل، تبریز، همدان و زنجان بیشترین موفقیت را در تولید انواع پیاز صادارتی به خود اختصاص داده اند. این تولید بالا در کنار کیفیت ممتاز سبب جلب بیشتر و سال به سال مشتری های خارجی شده است. طبیعی است که صادارت پیاز سبب گسترش و رشد کشاورزی برای پیاز کاران نمونه کشور می شود.

کیفیت بالای پیاز ایران

براساس آمار های رسمی جهانی پیاز تولید شده در شهر ها و مناطق مختلف ایران از نظر کیفیت در رتبه های بسیار خوب جهانی قرار دارد. این کیفیت بالا را کارشناسان به رعایت اصول علمی تولید پیاز در مزارع ایران نسبت می دهند. در این اصول کلیه موارد تولید از زمان کاشت تا زمان برداشت به دقت و منظم رعایت می شود. استفاده از محلول های غذایی مناسب در زمان رشد بوته پیاز در کیفیت نهایی این محصول اثر بسیار معنی داری داشته است.

ابوالفضل کریمی

من در حوزه پیاز مشغول به کار هستم

مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید