<پیاز ایران
خانه / پیاز / اثر ویژه پیاز مرغوب بر بدن و پوست

اثر ویژه پیاز مرغوب بر بدن و پوست

در زمینه اثرات ویژه انواع پیاز به خصوص پیاز خام بر بدن انسان تحقیقات بسیار زیادی انجام شده است. یکی از اثر های خاص این محصول بر روی سلامت پوست می باشد.
امروزه طب سنتی گیاهی در قالب های مختلف به خصوص علوم گیاهان دارویی اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده است. در دانشگاه های مختلف پزشکی و دارویی دروس ویژه ای در این زمینه تدریس می شود. تمایل مردم ایران و جهان به صورت روزانه بر مصرف انواع دارو های گیاهی رو به افزایش است. علاوه بر مصرف داروی گیاهی اهمیت مصرف تازه خوری بسیاری از محصولات غذایی بر روی سلامت انسان امروزه بسیار مورد تحقیق قرار گرفته است. به خصوص در مورد محصول پیاز درجه یک و مرغوب تحقیقات زیادی اخیرا در مجامع علمی صورت گرفته است. به خوبی امروزه پس از انجام تحقیقات زیاد ثابت شده است که پیاز در روی بدن اثرات بسیار مفیدی می گذارد. از جمله به اثرات مفید پیاز خام بر روی رشد بیشتر مو ها، افزایش کارایی کلیه ها و مثانه می توان اشاره نمود. پیاز نیمه پخته برای بهبود ضعف های روده انسان بسیار تاثیر گذار است. خاصیت تصفیه کنندگی پیاز امروزه بسیار مورد توجه است. پیاز باعث تصفیه خون می شود و تا حد بسیار خوبی از تشکیل لخته خون جلوگیری می نماید.

اثر پیاز مرغوب و درجه یک

یکی از اثرات منحصر به فرد پیاز بر روی سلامت پوست انسان می باشد. این محصول اثر بسیار زیادی بر روی لطیف بودن و بهداشت پوست دارد. این اثر به خصوص در پوست های بسیار چرب اثر قابل مشاهده تری دارد. برای از بین بردن لک و جوش بر روی پوست استفاده از آب پیاز بسیار توصیه شده است. از پیاز در تولید لوازم آرایشی نیز استفاده می شود. بسیاری از خواص مفید این محصول به راحتی از راه پوست جذب بدن می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجموعه کشاورزی سودا سه پیاز
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120954655
آدرس کانال: tejaratpiaz@
شماره ثابت شرکت: 02537767709
پست الکترونیکی:info@sowdasepiaz.com

مطلب پیشنهادی

خرید پیاز

خرید پیاز درجه یک برای بازار داخلی

خرید پیاز درجه یک برای بازار داخلی را از کجا تامین کنیم؟ پیاز مصرفی خود …

دیدگاهتان را بنویسید