مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اثر ویژه پیاز درجه یک بر قند خون

آنچه در این مقاله می خوانید...

اثر درمانی ویژه پیازاثر ویژه پیاز در کاهش قند خون
پیاز

برای مصرف پیاز در هر روز کارشناسان اثرات دارویی بسیار زیادی بر اساس آزمایشات خود در نظر گرفته اند. یکی از مهمترین اثرات پیاز در کنترل قند خون در بدن انسان می باشد.

اثر درمانی ویژه پیاز

بسیاری از محصولات کشاورزی علاوه بر آنکه برای تامین نیاز غذایی انسان مورد استفاده قرار می گیرند دارای خواص دارویی متعددی نیز می باشند. یکی از محصولاتی که برای آن خواص درمانی و دارویی فراوانی در نظر گرفته شده است محصول پیاز درجه یک می باشد. کارشناسان صنایع دارویی و غذایی بر اساس آزمایشات متعدد به این نتیجه رسیده اند که پیاز و به خصوص عصاره پیاز در کاهش چربی بدن، کاهش قند خون، تنظیم غلظت خون اثرات بسیار مفیدی دارد. همچنین این محصول در حفظ آرامش و درمان کم خوابی و همچنین پیشگیری برای بیماری های ویروسی اثرات بسیار خوبی بر بدن انسان می گذارد. اثرات مفید پیاز اصل برای رشد بهتر مو و حفظ سلامت پوست انسان امروزه به خوبی به اثبات رسیده است.

اثر ویژه پیاز در کاهش قند خون

دانشمندان برای کنترل قند خون به خصوص در بیماران دیابتی آزمایشات متعددی بر روی اثر مواد گیاهی متعدد بر روی این بیماران انجام داده اند. یکی از این آزمایشات بر روی پیاز و به ویژه عصاره پیاز می باشد. آزمایش بر روی میزان قند خون تعداد زیادی از بیماران دیابتی اثبات کرده است مه استفاده از عصاره پیاز به میزان چند نوبت در روز اثر بسیار معنی داری بر کاهش قند گذاشته است. عصاره پیاز به صورت مستقیم بر کاهش کلسترول خون اثرات بسیار ویژه می گذارد. البته شایان ذکر است که خود عصاره پیاز فاقد کالری بالا می باشد که این مورد سبب می شود که در بدن انسان افزایش اشتها بوحود بیاید و در نهایت ممکن است سبب افزایش وزن نیز بشود.

ابوالفضل کریمی

من در حوزه پیاز مشغول به کار هستم

مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید