<پیاز ایران
خانه / پیاز / بهترین خریدار پیاز تازه

بهترین خریدار پیاز تازه

بهترین خریدار پیاز تازه در کشور چه مجموعه ای است؟ پیاز یکی از محصولات کشاورزیست که به صورت تازه برداشت می شود. پیاز ها دارای انواع مختلفی هستند و مدت نگهداری ان ها متفاوت است. پیاز بعد از برداشت معمولا در فصل های بهار و تابستان به بازار ها عرضه می شود. پیاز موجود خود را می توانید با مجموعه ما در میان بگذارید.

پیاز تازه

پیازی که از زمین برداشت می شود و موقع برداشت ان است را پیاز تازه می گویند. پیاز تازه در شهر های مختلف کشورمان کشت می شود. پیاز تازه را در فصل های بهار و تابستان بعد از برداشت به فروش میرسانند زیرا دوام پیاز در این ماه ها کمتر است. کشاورزان برای راهنمایی در خصوص پیاز تازه خود می توانند با ما ارتباط بگیرند.

پیاز تازه در سه رنگ متفاوت به بازار ها عرضه می شود:

  1. پیاز زرد
  2. پیاز سفید
  3. پیاز قرمز

خریدار پیاز تازه

امروزه به دلیل مصرف بالای پیاز در کشور خریداران پیاز زیاد شده اند. عمده خریداران پیاز را می توان غرفه دار های میدان های تره بار دانست. این غرفه ها پیاز را روزانه بارگیری می کنند و بعد از فروش محصول سهم کشاورز را پرداخت می نمایند. خریداران دیگر مجموعه های صادراتی پیاز هستند که پیاز را به صورت عمده خریداری می کنند.

بهترین خریدار پیاز تازه

اگر بخواهیم از دید کشاورزان به این مسئله بپردازیم. بهترین خریدار پیاز کسی است که ان را به صورت نقدی خرید نماید. به این خاطر که بیشتر کشاورزان محصول خود را به صورت غیر نقدی وارد بازار می کنند. بهترین خریدار پیاز تازه خریداری است که به فروش کشاورزان کمک می کند و باعث می شود که محصول ان ها در بهترین شرایط عرضه شود.

خرید و فروش پیاز به روش سنتی چگونه بود؟

خرید و فروش پیاز الان نیز در کشور ما متاسفانه به صورت سنتی انجام می شود. این کار می تواند دلایل مختلفی داشته باشد به چند مورد اشاره می کنیم:

  • به روز نبودن کشاورزان به تکنولوژی روز
  • نداشتن بازار فروش مناسب
  • ترس از فروش نرفتن محصول
  • متاسفانه مورد اعتماد نبودن مردم کشورما
  • نپذیرفتن تغییر با پیشرفت جامعه
  • و دلایل دیگر

مجموعه ما در پی این است که ساختار فروش پیاز را از حالت سنتی خارج نماید و برای کشاورزان و خریداران خرید و فروش ان را بسیار راحت تر نماید.

امتیاز
5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجموعه کشاورزی سودا سه پیاز
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120954655
آدرس کانال: tejaratpiaz@
شماره ثابت شرکت: 02537767709
پست الکترونیکی:info@sowdasepiaz.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پیاز ایران

قیمت پیاز در ایران

قیمت پیاز ایران تابع شرایط ویژه ای است و چند عامل تعیین کننده قیمت پیاز …

دیدگاهتان را بنویسید