<پیاز ایران
خانه / پیاز / صادرات پیاز به سوئد در ایران

صادرات پیاز به سوئد در ایران

صادرات پیاز به سوئد چند سالی است که در ایران انجام می شود. کشور سوئد یکی از کشور های اروپایی است که در مواقعی از سال پیاز خود را از دیگر کشور ها مانند ایران خریداری می کنند. پیاز در رنگ های مختلف و با بسته بندی های مناسب برای صادرات به سوئد انجام می گیرد. پیاز مورد نیاز برای صادرات به سوئد را از ما بخواهید.

پیاز ایران

پیاز ایران در این دو سال صادرات چشمگیری داشته است. پیاز در سال های قبل به تعداد محدودی از کشور های اروپایی صادر می شد، ولی حال پیاز ایران به کشور های زیادی صادر می شود. این مسئله کیفیت پیاز ایران و از همه مهم تر قیمت مناسب پیاز ایران را می رساند. پیاز ایران در سه رنگ قابل عرضه و صادرات است:

  1. پیاز زرد
  2. پیاز سفید
  3. پیاز قرمز

کشور سوئد

کشور سوئد یکی از کشور های اروپایی است که پایتخت و بزرگترین شهر ان استکهلم است. کشور سوئد از نظر مساحت پنجمین کشور در اروپا محسوب می شود. جمعیت این کشور بیش از ۱۰ میلیون نفر است. این کشور در مواردی پیاز مورد نیاز برای خود و کشور های اطراف خود را از ایران خریداری می کند.

صادرات پیاز به سوئد

پیاز سفارش داده شده توسط تجار سوئدی پیاز زرد یا همان طلایی است. صادرات پیاز به سوئد توسط تجار مختلف ایران انجام می گیرد. پیاز مناسب برای صادرات به سوئد را می توانید با ارتباط با مجموعه سودا سه پیاز خریداری نمایید. پیاز صادرتی باید دارای مشخصات زیر باشد:

  • انتخاب پیاز با کیفیت
  • سورت پیاز
  • انتخاب بسته بندی مناسب
  • بارگیری اصولی

مجموعه تخصصی پیاز در کشور

مجموعه تخصص پیاز ایران کجاست؟

مجموعه سودا سه پیاز با تمرکز بر روی بازار پیاز این امکان را برای تاجران و خریداران پیاز فراهم نموده تا بتوانند پیاز مناسب و صادراتی را در بسته بندی های مناسب خریداری کنند. با این کار سبب شناخته شدن محصولات کشور و ورود ارز به کشور می شود.

امتیاز
5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجموعه کشاورزی سودا سه پیاز
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120954655
آدرس کانال: tejaratpiaz@
شماره ثابت شرکت: 02537767709
پست الکترونیکی:info@sowdasepiaz.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پیاز ایران

قیمت پیاز در ایران

قیمت پیاز ایران تابع شرایط ویژه ای است و چند عامل تعیین کننده قیمت پیاز …

دیدگاهتان را بنویسید